جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

فیزیک دوازدهم انتشارات گیلنا

فیزیک دوازدهم امیر مسعودی

فهرست مطالب

فیزیک دوازدهم امیر مسعودی در انتشارات گیلنا را چگونه می توان تهیه کرد ؟ در فیزیک دوازدهم امیر مسعودی انتشارات گیلنا کدام فصل ها تدریس شده است ؟

سوالاتی که گروه مشاوره انتشارات گیلنا در این مقاله به آن ها پاسخ می دهد .

بودجه بندی فصل به فصل فیزیک دوازدهم  انتشارات گیلنا

فیزیک دوازدهم تجربی دارای ۴ فصل می باشد که هر فصل از تعدادی بخش به وجود آمده است و طبق بودجه بندی سازمان سنجش که در سایت انتشارات گیلنا منتشر شده است تعدادی سوال ثابت از هر فصل  در کنکور سراسری مطرح می شود .

فیزیک دوازدهم تجربی امیر مسعودی

فصل اول فیزیک دوازدهم تجربی حرکت برخط راست می باشد که شامل سه بخش شناخت حرکت – حرکت با سرعت ثابت و حرکت با شتاب ثابت می باشد . و در کنکو سراسری ۳ سوال از مبحث حرکت بر خط راست مطرح شد .

فصل دوم فیزیک دوازدهم تجربی دینامیک است که شامل چهار بخش قوانین حرکت نیوتن – معرفی برخی از نیروهای خاص – تکانه و قانون دوم نیوتن – نیروی گرانشی است . از مبحث دینامیک ۳ سوال در کنکور سراسری مطرح شده است .

فصل سوم فیزیک دوازدهم تجربی نوسان و مواج می باشد که دارای هشت قسمت نوسان دوره ای – حرکت هماهنگ ساده – انرژی در حرکت هماهنگ ساده – تشدید – موج و انواع آن – مشخصه های موج – بازتاب موج – شکست موج می باشد . که در کنکور سراسری از مبحث نوسان و امواج ۴ سوال مطرح می شود .

و فصل چهارم فیزیک دوازدهم تجربی آشنایی با فیزیک اتمی و هسته ای است که ۶ بخش اثر فوتوالکتریک و فوتون – طیف خطی – مدل اتم رادرفوردبور – لیزر – ساختار هسته – پرتوزایی طبیعی و نیمه عمر دارد . و در کنکور سراسری ۳ سوال از آن مطرح می شود .

پس از فیزیک دوازدهم در کنکور سراسری ۱۳ سوال مطرح می شود .

فیزیک دوازدهم امیر مسعودی

استاد امیر مسعودی فیزیک دوازدهم تجربی را به صورت کامل و هم به صورت آموزش و تست زنی تدریس کرده است .

و برای رشته ریاضی سه فصل حرکت شناسی – نوسان و دینامیک را تدریس کرده اند .

 لیست قیمت فیزیک دوازدهم امیر مسعودی

دانش آموزان و داوطلبین کنکوری می توانند جهت خرید محصولات فیزیک دوازدهم امیر مسعودی در انتشارات گیلنا با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرند و جهت مشاهده نمونه تدریس به سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مراجعه کنند .

5 پاسخ

  1. سلام امواج و نوسان توسط مهندس شاهانی و مهندس مسعودی تدریس شده .
   جهت تهیه با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرید .

 1. روش تست حرکت عااااالیه ۰ممنون استاد
  دوستم جلسه حرکت شناسی کلاس بیرون رفته۵۰۰داده من با۱۵۰یادگرفتم
  خداخیرتون بده

 2. سلام.اقای مسعودی . نوسان رو تدریس کردن ولی امواج رو نه!! بخدا خیلی وقته منتظریم.این انصاف نیست که ما محصول آقای مسعودی رو بگریم..بعدا بهمون بگین دیگه نیست و باید بیایم تدریس آقای شاهانی رو تهیه کنیم..یعنی یه بخش رو باید دوبار تهیه کنیم! علاوه اینکه من اصلا از تدریس آقای شاهانی راضی نیستم..خیلی تکرار میکنند و کند حرف میزنند..تروخدا حد اقل بگید امواج تدریس میشه یا نه .. همین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.