جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

مهدی شیخی انتشارات گیلنا

مهدی شیخی در انتشارات گیلنا

فهرست مطالب

مهدی شیخی مدرس زیست شناسی انتشارات گیلنا .

انتشارات گیلنا درس زیست شناسی را برای دانش آموزان رشته تجربی و برای تمام مقاطع تحصیلی دهم ، یازدهم و دوازدهم و همچنین نظام قدیم تدریس کرده است .

دکتر مهدی شیخی برترین استاد زیست شناسی کشور که توانسته اند به تدریس سه بعدی زیست شناسی دانش آموزان زیادی را به درصد بالای زیست  در کنکور سراسری برسانند .

دکتر شیخی زیست را در انتشارات گیلنا به صورت آموزش ، تست زنی ، خلاقیت ، همایش و جمع بندی تدریس کرده اند .

زیست استاد شیخی انتشارات گیلنا

در دی وی دی های آموزش زیست شیخی انتشارات گیلنا تمام مباحث به صورت فصل به فصل و خط به خط تدریس شده است و شکل های کتاب درسی نیز به صورت کامل توضیح داده شده است .

در دی وی دی های تست زنی زیست شیخی انتشارات گیلنا بعد از تدریس کامل مباحث تست به صورت خط به خط و مبحثی تدریس شده است و سپس تست های جامع و کنکوری با تکنیک های سریع تست زنی آموزش داده شده اند .

در دی وی دی های خلاقیت زیست مهدی شیخی انتشارات گیلنا آموزش و تست زنی زیست در سطح بالاتر تدریس شده که ویژه تست های کنکور سراسری است .

همایش زیست استاد شیخی انتشارات گیلنا شامل تست زنی و نکات سریع آموزشی می باشد .

دی وی دی های جمع بندی زیست استاد شیخی انتشارات گیلنا ویژه ایام جمع بندی و مرور دانش آموزان است . در دی وی دی های جمع بندی زیست انتشارات گیلنا نکات اصلی و تست زنی زیست دهم – یازدهم و دوازدهم ویژه مرور و جمع بندی ایام بعد از عید و ۱ ماه مانده به کنکور سراسری است .

لیست قیمت دی وی دی های زیست مهدی شیخی

قیمت دی وی دی های زیست دکتر مهدی شیخی

دانش آموزان و داوطلبین می توانند جهت مشاهده نمونه تدریس زیست به سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مراجعه کنند وبرای تهیه دی وی دی های زیست استاد مهدی شیخی با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرند .

7 پاسخ

  1. سلام
   در خلاقیت انتشارات گیلنا یعنی آموزش و تست زنی با هم تدریس شده و سطح تست های خلاقیت بالاتر از تست های آموزش می باشد .

 1. سلام من سفارش خلاقیت زیست شناسی رو برا سه سال گرفتم یعنی با تمرین فقط همین لوح اموزشی میتونیم زیستو بالای ۹۰ بزنیم؟؟ چون نمونه تدریس ها عالیه

 2. سلام .من پکیج روش تست زنی سه سال ادبیات رو از مشاور تهیه کردم من یازدهم تجربی ام آیا این پکیج برای من مناسبه؟ چون فقط تسته.خواهشا سریعا جواب بدید.

  1. سلام
   اگر در آموزش قوی هستید پکیج تست زنی می تواند بهترین کمک برای شما باشید تا در تست زنی به سطح بالا برسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.