جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

روش مطالعه زبان انگلیسی با انتشارات گیلنا

روش مطالعه زبان

فهرست مطالب

روش مطالعه زبان انگلیسی چگونه است ؟ بهترین منابع زبان کدامند ؟ چگونه زبان را در کنکور سراسری ۱۰۰بزنم ؟ سوالاتی که گروه مشاوره انتشارات گیلنا در این مقاله به آن ها پاسخ می دهند .

زبان انگلیسی جز ۴ درس عمومی کنکور می باشد و از درس زبان در کنکور سراسری هرسال ۲۵ سوال مطرح می شود که دانش آموزان برای پاسخگویی به این سوالات ۲۰ دقیقه زمان دارند . و زبان انگلیسی دارای ضریب ۲ در کنکور می باشد .

اکثر دانش آموزان با مشکل آموزش و تست زنی در این درس روبرو هستند . زیرا این درس فرار می باشد پس اگر دانش آموزی بتواند درصد بالای از درس زبان در کنکور به دست آورد تاثیر بسیاری در افزایش رتبه و ترازش مشاهده می شود .

تفکر بسیاری از دانش آموزان این است که مطالعه و تست زنی زبان را به ایام بعد از عید موکول کنند اما این اشتباه رایج ضرر بسیاری به دانش آموزان وارد می کند . زیرا استرس  در ایام بعد ازعید و قبل از کنکور چند برابر می شود و تمرکز کاهش پیدا می کند .

و درس زبان حتما باید هر شب خوانده شود تا در طی مدت طولانی در ذهن تثبیت شود .

پس زبان را از ابتدا در برنامه ی تحصیلی خود قرار دهید .

روش مطالعه زبان انگلیسی

درس زبان به دو قسمت درک مطلب و گرامر دسته بندی می شود .

که قسمت درک مطلب شامل ریدینگ و کلوز تست و لغات می باشد و گرامر شامل نکات دستوری و زبانی است که سوالات کلوز تست نیز گاهی حاوی مطلب هستند .

برای زبان ابتدا باید به لغات تمامی پایه ها و حتی لغات خارج از کتاب تا حدودی مسلط باشید . در برنامه ی خود هر شب ۱۵ لغت زبان قرار دهید . می توانید برای یادگیری لغات زبان از فلش کارت های کوچک استفاده کنید و حتی با شکل های مختلف که مربوط به لغات باشند نیز می توانید یادگیری لغات را افزایش دهید .

بعد از اینکه لغات را تا حدودی حفظ کردید هر شب یک تست ریدینگ در برنامه خود قرار دهید . لغات را در متن ترجمه کنید . گاهی ترجمه لغات با توجه به متن تغییر پیدا می کند .

گرامر زبان برخلاف آنچه که در ذهن ما دانش آموزان وجود دارد بسیار راحت می باشد به شرط آن که بدانید هر نکته گرامری در کدام متن جای می گیرد .

برای خواندن گرامر تمام نکته های مربوط به هم را در کنار هم یادداشت کنید . هر هفته گرامر یک درس را به مدت ۷ روز مرور و تمرین کنید .

تست شبانه مهم ترین عاملی است که دانش آموزان را به تسلط کافی در تست زنی می رساند .

بهترین منابع زبان کنکور

زبان را باید با روش رمز گذاری یاد گرفت . هیچ گاه نباید زبان را حفظ کرد بلکه باید آن را فهمید .

موسسه انتشارات گیلنا با تدریس زبان در قالب لوح های فشرده آموزشی و تست زنی بهترین منابع زبان را برای دانش آموزان آماده کرده است .

امیر دانش زاده زبان انگلیسی را با آسان ترین روش ها برای دانش آموزان تدریس کرده است و در دی وی دی های تست زنی ، تست های ریدینگ ، گرامر و کلوز تست را حل کرده است و روش های سریع تست زنی را به دانش آموزان آموزش داده است .

دانش آموزان و داوطلبین جهت دانلود رایگان نمونه تدریس های استاد دانش زاده می توانند به سایت انتشارات گیلنا یا اوج یادگیری مراجعه کنند و برای تهیه منابع زبان استاد دانش زاده با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرند .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.