جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

روش تعیین سطح دانش آموزان در انتشارات گیلنا

تعیین سطح

فهرست مطالب

روش تعیین سطح دانش آموزان در موسسه انتشارات گیلنا توسط مشاوران گروه آقای دانش زاده و مهندس ابوالفضل شریفی صورت می گیرد.

دانش آموزانی که برای آینده خود هدف تعیین کردند و برای هدفشان برنامه ریزی دارند پس حتما  با موسسه انتشارات گیلنا ارتباط گرفته اند. موسسه انتشارات گیلنا با پخش برنامه ی های تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو سیما ،آینده موفق از شبکه پنج سیما، زنگ پنجم از شبکه پنج سیما، یادگیری آسان از شبکه چهار سیما تدریس بهترین اساتید را در اختیار دانش آموزان قرار داده است.

تدریس های انتشارات گیلنا که توسط اساتیدی مانند استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک ، استاد عارف ربیعیان مدرس شیمی دکتر امیر دانش زاده ،استاد حسین احمدی ، سیروس ستارنژاد و سعید جوکار مدرس دروس عمومی و اساتید دیگر در قالب دی وی دی ارائه می شود شامل پکیج های مختلف(آموزش،روش های تست زنی، خلاقیت ،همایش ، جمع بندی) می باشد.

معرفی طرح های انتشارات گیلنا

هر دانش آموز میتواند با تهیه منابع در طرح آینده سازان ،طرح نخبگان ، طرح نخبگان پلاس و طرح اوج یادگیری ثبت نام کند و تا روز کنکور از برنامه ریزی و مشاوره رایگان انتشارات گیلنا شرکت کند.

مشاورین موسسه انتشارات گیلنا

هر دانش آموز باید با توجه به سطح و زمان خود اقدام به تهیه پکیج نماید. پس بهتر است قبل از تهیه پکیج  با مشاورین انتشارات گیلنا ارتباط بگیرید .تعیین سطح شوید تا محصولی را اشتباهی خریداری نکنید.­

روش تعیین سطح دانش آموزان در انتشارات گیلنا چیست؟

یکی از روش های تعیین سطح یک دانش آموز معدلش هست ! که برای مثال اگر دانش آموزی معدل بالای ۱۹ داشته باشد پس در مفاهیم تشریحی مشکلی ندارد و باید از پکیج های تست زنی استفاده کند. و روش دیگری که بیشتر در طرح اوج یادگیری استفاده می شود استفاده از آزمون آنلاین می باشد.

با توجه به نکات گفته شده میبینید که یک دانش آموز برای خرید حتی یک محصول از موسسه انتشارات گیلنا  حتما باید با یک مشاور و کارشناس مشورت کند و بعد خرید خود را نهایی کند تا جدیدترین، بهترین و با کیفیت ترین دی وی دی های آموزشی را دریافت کند.

برای تعیین سطح و دادن آزمون می توانید با مشاورین انتشارات گیلنا با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرید و با خیالت راحت منابع خود را انتخاب کنید.

یا در سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری ثبت نام انجام دهید وشماره خود را بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.