جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

ثبت نام در طرح تابستانه ویژه پایه دهم انتشارات گیلنا

طرح تابستانه ویژه پایه دهم

فهرست مطالب

موسسه انتشارات گیلنا برای دانش آموزان پایه دهم طرح تابستانه ای آماده کرده که با شرکت در آن مسیر خود را برای پایه یازدهم و کنکور هموار می کند .

ویژگی های طرح تابستانه پایه دهم انتشارات گیلنا

قدم اول – آموزش روش مطالعه

برای یادگیری درست هر درس باید شیوه مطالعه مناسب آن را یاد گرفت تا در کمترین بازه زمانی بیشترین بهره یادگیری را ببریم که متاسفانه بسیاری از دانش آموزان از آن اهمیت این موضوع آگاه نیستند. ما در این طرح در اولین قدم به دانش آموزان روش درست مطالعه را یاد می دهیم تا از مطالعه کردن دروس خسته نشوند از پیشرفت در یادگیری لذت ببرند.

قدم دوم – مرور مطالب پایه دهم

با برنامه ریزی درسی درست توسط مشاورین موسسه مطالب پایه دهم را به خوبی مرور میکنیم و نکاتی که قبلا از آن سرسری گذشتیم را با کمک مشاور ، محصولات آموزشی یا کتاب های کمک درسی به خوبی یاد می گیریم تا اطمینان پیدا کنیم که صد در صد مطالب پایه دهم را به خوبی یاد گرفته ایم.

قدم سوم – روش تست زنی دروس

درک مفهومی مطالب درسی برای آزمون کنکور کافی نیست زیرا زمان پاسخ گویی به هر سوال بسیار کمتر از این است که به روش تدریسی آن را حل کنیم ما در این گام باید دروس را به روش تست زنی یاد بگیریم تا در زمان آزمون و سوزاندن فسفر مغزمان صرفه جویی کنیم تا کمتر خسته شویم و سوالات پایانی آزمون هم برسیم.

قدم چهارم – خودمان را بسنجیم

حالا نوبت به این رسیده که با آزمون های موسسات و کتاب های تست و … مختلف خودمان را بسنجیم و نتیجه را با مشاور به اشتراک بزاریم تا برای رفع و بهبود فصل های ای که ضعف داریم راهکار در منابع آموزشی ، زمان و روش مطالعه و برنامه ریزی درسی بگیریم. قدم سوم و چهارم را به حدی تکرار میکنیم تا احساس ضعف در هیچ یک از فصل های درسی کتاب نکنیم

قدم پنجم – پیش خوانی دروس پایه یازدهم

در این گام مشاور منابع آموزشی پایه یازدهم را معرفی میکند که با مطالعه آن سال تحصیلی پیش رو را به راحتی و برای مرور مطالب پشت سر بگزاریم.

مشاوره انگیزشی در طول طرح

در طول طرح مشاوره با بررسی وضعیت یادگیری و پرسش از حال و احول آن از وضعیت روحی روانی دانش آموز با خبر میشه و متناسب با وضعیتش آن را راهنمایی میکنه و از آینده ای که در انتظارش هست خبر میده تا امید را در آن زنده نگه دارد و مطالعه خود ادامه دهد و از خسته شدن در مطالعه را به فال نیک بگیرد و دلسرد نشود.

درضمن تماشای برنامه تلویزیونی اوج یادگیری میتونه در یادگیری دانش آموزان مفید واقع شود.

برای ثبت نام در طرح تابستانه با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ تماس بگیرید

2 پاسخ

  1. سلام من از دی وی دی های موسسه شما استفاده میکنم. میتونم توی این طرح تابستانه شرکت کنم؟

    1. سلام
      با تهیه دی وی دی های انتشارات گیلنا می توانید به صورت رایگان در طرح های انتشارات گیلنا شرکت کنید و از برنامه ریزی رایگان استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.