جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

تکنیک میز پولی امیر مسعودی

تکنیک میز پولی امیر مسعودی

فهرست مطالب

تکنیک میز پولی امیر مسعودی

استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک انتشارات گیلنا می باشند که علاوه بر تدریس در این موسسه، در برنامه های تلویزیونی زیادی در شبکه های مختلف، مباحثی از دروس ریاضی و فیزیک را برای شما تدریس می کنند.

شیوه تدریس مهندس مسعودی به گونه ای است که همه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری با هر سطح علمی، می توانند با آن ارتباط برقرار کنند و مفاهیم این دروس را به بهترین شکل ممکن فرا گیرند و تست های آن را به راحتی پاسخ دهند.

استاد مسعودی درس فیزیک کنکور را هم به صورت آموزش و هم به صورت تکنیک های تست زنی برای دانش آموزان رشته های ریاضی و تجربی تدریس کرده است.

دی وی دی های آموزشی این درس برای دانش آموزان و داوطلبانی کاربردی است که نیاز به آموزش صفر تا صد در این درس را دارند و از پایه در این درس ضعیف هستند اما اگر در درک مفاهیم درس فیزیک دچار مشکل نیستید، می توانید از دی وی دی های روش تست زنی استاد مسعودی استفاده کنید تا علاوه بر یادگیری مهارت تست زنی، بتوانید تست های پیچیده فیزیک کنکور را نیز حل کنید.

روش تست زنی امیر مسعودی

در سال های اخیر استاد مسعودی به دلیل آموزش تکنیک های تست زنی که با استفاده از آن دانش آموزان می توانند سخت ترین تست های کنکوری را حل کنند، طرفداران زیادی پیدا کرده اند و دانش آموزان زیادی در این درس از منابع ایشان استفاده می کنند.

استاد مسعودی برای حل تست های هر فصل از فیزیک کنکور روش های تست زنی مجزایی را ارائه کرده است که یکی از این روش ها که طرفداران زیادی در میان دانش آموزان کنکوری دارد، تکنیک میز پولی می باشد.

تکنیک میز پولی امیر مسعودی

تکنیک میز پولی یکی از تکنیک هایی است که استاد امیر مسعودی برای تست های فصل سوم فیزیک دهم ( دما و گرما ) ارائه داده است.

از فصل دما و گرما در کنکور سراسری ۲ سوال مطرح می شود.

تکنیک میز پولی امیر مسعودی یکی از روش هایی است که داوطلبین کنکوری با استفاده از آن می توانند به راحتی تست های مبحث دما و گرما را به راحتی پاسخ دهند.

در این تکنیک استاد مسعودی به شما آموزش می دهند که چگونه تست های مربوط به مبحث تعادل گرمایی را حل کنید تا در کمترین زمان ممکن به جواب درست برسید.

نمونه تدریس مبحث دما و گرما

منابع فیزیک امیر مسعودی

جهت مشاهده لیست منابع همراه با قیمت دقیق آن ها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست قیمت فیزیک امیر مسعودی

خرید فیزیک امیر مسعودی

جهت خرید فیزیک مهندس امیر مسعودی می توانید از دو روش زیر اقدام کنید:

  1. برقراری ارتباط با مشاورین انتشارات گیلنا از طریق تماس با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰
  2. نصب اپلیکشن کنکور آسان است و مشاهده جزئیات تمام دی وی دی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.