جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

بهترین روش آموزش و تست زنی در انتشارات گیلنا

روش آموزش وتست زنی در کنکور اسان است

فهرست مطالب

کنکور مسیری که امروزه نه تنها تمام دانش آموزان و داوطلبان کنکور بلکه تمام خانواده های داوطلبین کنکور را نیز نگران کرده است.

نگران از آن جهت که در این مسیر چگونه باید درس خواند؟چه منابعی را باید استفاده کرد؟ بهترین اساتید که میتوان از تدریس آنها استفاده کرد کدامند؟ روش درست تست زدن کدام است ؟ زمان مناسب تست زنی کدام است؟ و سوالات زیادی که ذهن خانواده ها و داوطلبین کنکور را مشغول کرده است .

روش تست و آموزش در کنکور آسان است
روش تست و آموزش در کنکور آسان است

منابع کنکوری مفید

موسسه انتشارات گیلنا با بررسی تمام منابع برتر آموزشی و تست زنی از بهترین اساتید کمک زیادی به رفع نگرانی های داوطلبین کنکور کرده است.

 داوطلبین کنکوری قبل از هر چیزی باید آموزش درست وصحیحی نسبت به درس و مباحث دریافت کنند. و سپس روش های درست تست زدن را آموزش ببینند.

موفقیت در کنکور

اولین قدم در راه رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری آموزش صحیح است. در آموزش باید مطالب مورد نیاز کنکور آموزش داده شوند و حتی گاهی باید مطالب اضافه تر کتاب که طی چند سال گذشته اصلا از آنها سوالی طرح نشده است حذف گردند. یا به اصطلاحی مطالب پرسوال وخوب کتاب ها تدریس شوند.

و برای هر مسئله ای بهتر است تکنیک هایی آموزش داده شود تا داوطلب ودانش آموز کنکوری مجبور به حفظ تمام مسائل و مفاهیم نشود.

تست زنی صحیح دومین راه حل موفقیت دانش آموز در کنکور سراسری است. داوطلب کنکور باید بداند چه تست هایی هر ساله به چه صورتی در کنکور سراسری استفاده می شوند.

برای رفع مشکل آموزش کلاس ها،کتاب ها و موسسات آموزشی زیادی شروع به کار کردند ولی از آنجایی که رفت وآمد کلاسها تایم زیادی از داوطلب کنکور می گیرند. و کتاب ها نیز نیاز به یک معلم در کنار خود دارند تا مطالب را به دانش آموز ارائه دهند.پس دی وی دی ها بهترین انتخاب برای داوطلبین کنکور هستند.

اساتید انتشارات گیلنا

موسسه انتشارات گیلنا با جمع آوری بهترین اساتید مانند مهندس امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک ، مهندس عارف ربیعیان مدرس شیمی ، استاد امیر دانش زاده مدرس زبان ،استاد حسین احمدی مدرس دروس عمومی ،دکتر حسینی نیا و استاد مهدی شیخی  مدرس زیست و… در کنار هم بهترین فرصت آموزشی را در اختیار دانش آموزان سراسر ایران قرار داده است تا همه بتوانند به طور عادلانه از بهترین آموزش ها استفاده کنند.

روش تست زنی و آموزش در کنکور آسان است
روش تست زنی و آموزش در کنکور آسان است

نمونه تدریس این اساتید را میتوانید به صورت رایگان در سایت مشاهده کنید.

یا با تماس با موسسه انتشارات گیلنا( گروه مشاوره دکتر دانش زاده ) ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ نمونه تدریس ها را دریافت کنید.

لازم است برای تهیه پکیچ مربوط به سطح خودتان تعیین سطح انجام دهید که می توانید با تماس با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تعیین سطح شوید وسپس پکیچ خود را انتخاب کنید.

هزینه پکیچ های انتشارات گیلنا را می توانید در سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مشاهده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.