جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا

فهرست مطالب

بسیاری از خانواده ها برای درک بهتر مفاهیم و یادگیری بیشتر دانش آموزان خود آن ها را در کلاس ها و موسسات مختلفی ثبت نام  می کنند. اما برای شرکت در این کلاس های آموزشی و کنکوری هزینه بالایی باید پرداخت شود. و از طرفی هزینه رفت و آمد به کلاس های کنکوری و زمانی که از دانش آموزان گرفته می شود باعث خسته شدن روح و جسم دانش آموزان می شود.

پس موسسه انتشارات گیلنا با تهیه بسته هایی ویژه، این مشکل دانش آموزان و خانواده ها را حل کرده است.

انتشارات گیلنا با بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا هم از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ تست زنی مشکل آموزش دانش آموزان را حل کردند و تمامی دانش آموزان در سراسر کشور می توانند با پرداخت هزینه کمی از عدالت آموزشی برخوردار شوند.

پکیج انتشارات گیلنا شامل ۴ درس تخصصی ( ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست) و ۴ درس عمومی ( ادبیات، عربی، زبان و دین و زندگی ) می باشد.

اساتید پکیج معلم خصوصی انتشارات گیلنا

اساتیدی که از تدریس آن ها در بسته معلم خصوصی استفاده شده است.
امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک،
عارف ربیعیان مدرس شیمی ،
مهدی شیخی و عرفان پازوکی مدرس زیست ،
حسین احمدی و سیروس ستارنژاد مدرس دروس عربی ، ادبیات و دین و زندگی
امیر دانش زاده مدرس زبان انگلیسی می باشد.

بعد از موسسه انتشارات گیلنا موسسات دیگری نیز این پکیج را تهیه و برای دانش آموزان ارائه دادند اما به دلیل استفاده از اساتید ضعیف نتوانستند مثل موسسه انتشارات گیلنا بهترین بسته ها را آماده کنند و به همین دلیل با استقبال کمی مواجه شدند.

اما موسسه انتشارات گیلنا با طرح هایی مانند طرح نخبگان، طرح نخبگان پلاس، طرح اوج یادگیری، طرح آینده سازان و … بهترین ها را آماده کرده اند.

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا تهیه شده برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و دانش آموزان فارغ التحصیل در رشته های تجربی، ریاضی و انسانی می باشد.

 • بسته معلم خصوصی کنکور تجربی
 • بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی
 • بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

هر ساله بیشترین داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری، از رشته تجربی می باشند.

اگر هدف شما دانش آموزان و فارغ التحصیلان این رشته، قبولی در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و … می باشد، باید مفاهیم را به صورت عمیق و اصولی یاد بگیرید و سپس به یادگیری تکنیک های تست زنی بپردازید.

قبولی در یک دانشگاه تراز اول و رشته خوب، نیازمند تلاش، برنامه ریزی صحیح، ساعت مطالعه بالا و منابع کامل و جامع می باشد.

علاوه بر بسته های معلم خصوصی دهم تجربی، بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی و بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی که شامل برترین تدریس ها و تکنیک های تست زنی می باشند، اساتید و مشاوران کنکور آسان است این بسته را برای داوطلبان فارغ التحصیل که سال ها از درس دور بوده اند تهیه کرده اند تا به وسیله آن تمام مفاهیم این رشته را به طور کامل یاد بگیرند.

این بسته شامل ۴ درس تخصصی ( ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست شناسی ) و ۴ درس عمومی ( ادبیات، عربی، دینی و زبان انگلیسی ) می باشد.

با تهیه این بسته می توانید مباحث مشترک سه پایه را که در کنکور دارای تست های ترکیبی می باشند، به صورت جامع همراه با آموزش تست های ترکیبی در اختیار داشته باشید.این مباحث ترکیبی همچون احتما جامع، مثلثات جامع، تابع جامع توسط استاد امیر مسعودی تدریس شده است.

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

اساتید و مشاوران انتشارات گیلنا برای دانش آموزان رشته ریاضی بسته های معلم خصوصی کنکور ریاضی را تهیه کرده اند.

علاوه بر این بسته، بسته هایی برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم ریاضی نیز تهیه کرده اند.

که داخل این بسته ها دروس اختصاصی و عمومی هر یک از پایه ها به صورت مفاهیم آموزشی و تست زنی قرار دارد.

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی شامل تمامی مباحث هر سه پایه به صورت جامع می باشد.

این بسته نیز شامل ۳ درس تخصصی ( ریاضی، فیزیک و شیمی ) و ۴ درس عمومی ( ادبیات، عربی، دینی و زبان انگلیسی ) می باشد. که در کنار آن ها دی وی دی های همایش نیز قرار دارند که هم شامل آموزش و هم تعدادی تست می باشند.

انتشارات گیلنا با توجه به در نظر داشتن شرایط دانش آموزان و هموار کردن مسیر رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری، اقدام به ارائه مشاوره و برنامه ریزی رایگان همراه این بسته نیز کرده است.

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

هر ساله کمترین تعداد شرکت کنندگان در کنکور سراسری متعلق به دانش آموزان رشته انسانی می باشد.

کم بودن تعداد شرکت کنندگان، به معنای قبولی آسان در این رشته نمی باشد.

دانش آموزان این رشته همانند رشته ریاضی و تجربی باید برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظرشان تلاش کنند.

داوطلبان کنکور انسانی برای به دست آوردن رتبه قابل قبول، می توانند از بسته معلم خصوصی کنکور انسانی استفاده کنند که این بسته شامل دروس تخصصی و عمومی هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد.

این بسته شامل مفاهیم آموزشی و تست زنی دروس هر سه پایه رشته انسانی است.

دروس این رشته توسط اساتیدی همچون استاد امیر دانش زاده، استاد علیشاه، استاد حاجی لر، استاد جوکار و… تدریس شده است.

هزینه پکیج معلم خصوصی انتشارات گیلنا

هزینه بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.
بسته های معلم خصوصی انتشارات گیلنا

روش تهیه بسته معلم خصوصی

برای تهیه و سفارش پکیچ معلم خصوصی انتشارات گیلنا در مقاطع متوسطه اول و رشته های ریاضی، تجربی و انسانی، دانش آموزان عزیز می توانند با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرند یا از طریق اپلیکیش اقدام به خرید محصولات نمایند.
همچنین برای مشاهده نمونه تدریس های رایگان به سایت رسمی موسسه انتشارات گیلنا سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مراجعه کنند .

17 پاسخ

  1. سلام خیر در بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا می توانید با اساتید به صورت مستقیم ارتباط گرفته و سوالات خود را ازاساتید کنکورآسان است بپرسید .

  1. سلام بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا دوتا پکیج آموزش و تست زنی به صورت جداگانه می باشد .

 1. سلام.منی که طرح نخبگان پلاس ثبت نام کردم الان قضیش چیه؟؟؟فرق داره بسته هامون؟؟

  1. سلام
   در طرح بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا با عوض شدن پایه تحصیلی نیازی به عوض کردن طرح نیست اما طرح نخبگان پلاس فقط مخصوص دانش آموزان دوازدهمی می باشد .

  1. سلام
   گروه مشاوره مهندس شریفی در بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا برای هر سطح تحصیلی یک منابع و برنامه ریزی خاص در نظر گرفته اند که هر دانش آموز بعد از تعیین سطح مشخص می شود از کدام بسته باید استفاده کند .

 2. زیست دوازدهم شیخی اومده؟؟؟
  من گروه اقای پازوکیم.ب هرمشاوری زنگ میزنم میگه موجوده.جز گروه اقای پازوکی.نمیتونم ازگروه دیگه ایم بخرم چون ی مقدار پول پیششون دارم.میشه شما برای من بفرستید؟؟؟

 3. سلام
  میتونم بسته ای که دریافت کردنو پس بدم هنوز یک هفته نشده دریافتش کردمو دست نخورده هست؟

 4. سلام
  من امسال دوازدهم هستم خواستم بدونم ک اگه بسته معلم خصوصی رو جامع خریداری کنم برای امتحانات مدرسه ای و نهایی دیپلم کمک میکنه ؟ البته علاوه بر کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.