جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا

بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا

فهرست مطالب

بسیاری از خانواده ها برای درک بهتر مفاهیم و یادگیری بیشتر دانش آموزان خود آن ها را در کلاس ها و موسسات مختلفی ثبت نام  می کنند . اما برای شرکت در این کلاس های آموزشی و کنکوری هزینه بالایی باید پرداخت شود . و از طرفی هزینه رفت و آمد به کلاس های کنکوری و تایمی که از دانش آموزان گرفته می شود باعث خسته شدن روحی و جسمی دانش آموزان می شود .

پس موسسه انتشارات گیلنا با تهیه بسته هایی ویژه این مشکل دانش آموزان و خانواده ها را حل کردند .

انتشارات گیلنا با بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا هم از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ تست زنی مشکل آموزش دانش آموزان را حل کردند و تمامی دانش آموزان در سراسر کشور می توانند با پرداخت هزینه کمی از عدالت آموزشی برخوردار شوند .

پکیج انتشارات گیلنا شامل ۸درس ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، زیست ، ادبیات ، عربی ، زبان و دین و زندگی می باشد.

اساتید پکیج معلم خصوصی انتشارات گیلنا

اساتیدی که از تدریس آن ها در بسته معلم خصوصی استفاده شده است .
امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک ،
عارف ربیعیان مدرس شیمی ،
مهدی شیخی و عرفان پازوکی مدرس زیست ،
حسین احمدی و سیروس ستارنژاد مدرس دروس عربی ، ادبیات و دین و زندگی
امیر دانش زاده مدرس زبان انگلیسی می باشد .

بعد از موسسه انتشارات گیلنا موسسات دیگری نیز این پکیج را تهیه و برای دانش آموزان ارائه دادند اما به دلیل استفاده از اساتید ضعیف نتوانستند مثل موسسه انتشارات گیلنا بهترین بسته ها را آماده کنند و به همین دلیل با استقبال کمی مواجه شدند.

اما موسسه انتشارات گیلنا با طرح هایی مانند طرح نخبگان ، طرح نخبگان پلاس ، طرح اوج یادگیری ، طرح آینده سازان و … بهترین ها را آماده کرده اند .

هزینه پکیج معلم خصوصی انتشارات گیلنا

هزینه بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید
بسته های معلم خصوصی انتشارات گیلنا

چگونگی سفارش بسته معلم خصوصی

برای تهیه و سفارش پکیچ معلم خصوصی انتشارات گیلنا در مقاطع متوسطه اول و رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی دانش آموزان عزیز می توانند با شماره ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ تماس بگیرند یا از طریق اپلیکیش اقدام به خرید محصولات نمایند.
همچنین برای مشاهده نمونه تدریس های رایگان به سایت رسمی موسسه انتشارات گیلنا سایت انتشارات گیلنا و اوج یادگیری مراجعه کنند .

14 پاسخ

  1. سلام خیر در بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا می توانید با اساتید به صورت مستقیم ارتباط گرفته و سوالات خود را ازاساتید کنکورآسان است بپرسید .

  1. سلام بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا دوتا پکیج آموزش و تست زنی به صورت جداگانه می باشد .

  1. سلام
   در طرح بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا با عوض شدن پایه تحصیلی نیازی به عوض کردن طرح نیست اما طرح نخبگان پلاس فقط مخصوص دانش آموزان دوازدهمی می باشد .

  1. سلام
   گروه مشاوره مهندس شریفی در بسته معلم خصوصی انتشارات گیلنا برای هر سطح تحصیلی یک منابع و برنامه ریزی خاص در نظر گرفته اند که هر دانش آموز بعد از تعیین سطح مشخص می شود از کدام بسته باید استفاده کند .

 1. زیست دوازدهم شیخی اومده؟؟؟
  من گروه اقای پازوکیم.ب هرمشاوری زنگ میزنم میگه موجوده.جز گروه اقای پازوکی.نمیتونم ازگروه دیگه ایم بخرم چون ی مقدار پول پیششون دارم.میشه شما برای من بفرستید؟؟؟

 2. سلام
  میتونم بسته ای که دریافت کردنو پس بدم هنوز یک هفته نشده دریافتش کردمو دست نخورده هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.