جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ انتشارات گیلنا

برنامه ریزی کنکور 1401

فهرست مطالب

آیا به تازگی انگیزه و علاقه ی خود را در زمینه ی مطالعه و درس خواندن از دست داده اید؟
آیا شما دوست دارید که کسی را پیدا کنید که در موفقیت تحصیلی شما راهنما و همراه شما باشد؟
ما این امکان را در موسسه انتشارات گیلنا برای شما داوطلبان عزیز فراهم نموده ایم.
اگر به دلیل شرایط کرونایی حس نا امیدی دارید مسیر خود را از دست داده اید و نمی توانید پیش بینی کنید که چه اتفاقی قرار است بیفتد و اصلا نگران این موضوع نباشید مشاور در این زمینه می تواند به شما کمک کند تا در این مسیر حرکت کنید.
تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات گسترده ای در خصوص مشاور ، برنامه ریزی و نحوه ی آمادگی برای شرکت در کنکور ۱۴۰۱و … را در اختیار شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز قرار دهیم.

تعریف مشاور تحصیلی و برنامه ریزی :

امروزه افراد زیادی صرف تحصیل و مطالعه ی دروس آموزشی می کنند برای اینکه زحمات آن ها ثمر بخش باشد باید از برنامه ریزی دقیق و مدیریت زمان و اطلاعات کافی برای آینده ی خود برخوردار باشند.
اما نمی توان این امر را از خود فرد انتظار داشت بلکه برای تحقق این این امر باید از یک مشاور استفاده کرد.
اما مشاور و برنامه ریزی تحصیلی به چه کسی گفته می شود ؟
مشاور یک رابطه ی فعال و پویایی با دانش آموز دارد ، مشاور تلاش می کند که دانش آموز را به خوبی و عمیقا ، تمام فراز و فرودها و قوت و ضعف های او را درک نماید.
این مشاور طی دوره ای مشخص به دانش آموز کمک می کند تا خودش را بشناسد، مشاور در این زمینه می تواند راهکارهای بسیاری به دانش آموزان ارائه نماید.
مشاور در موفقیت دانش آموزان و داوطلبان کنکوری نقش کلیدی به حساب می آید زیرا داوطلب می تواند با کمک مشاور راه درست برای مطالعه پیدا کرده و در تمامی مراحل از جمله کنکور موفقیت لازم را کسب کند.

مشاور شما را برای آینده تعلیم می دهد

یکی از اهداف مهم مشاور تعادل در ازای زمان می باشد . مشاور با مهارت برنامه ریزی دقیق و اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد این حجم از اطلاعات در آینده ی کنکور شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

پیدا کردن نظم دانش آموز برای برنامه ریزی

از اصلی ترین فاکتور های کمکی یک مشاور به داوطلب کنکوری و دانش آموز نظم پیدا کردن در امور آن ها می باشد. این نظم نه تنها در مطالعه ی درس ها به او کمک کرده بلکه این نظم باعث سوق دادن فرد به سوی پذیرش در رشته ی مورد علاقه او می باشد.

استفاده از تجربیات مشاور برای برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱

یک مشاور حاذق و موفق در قبولی داوطلب کنکوری نقش دارد زیرا می تواند تجربیاتی را که سالیان سال در خصوص مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی با دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ارتباط داشته است را در اختیار دانش آموزان و داوطلبان قرار دهد درنتیجه دانش آموزان با تکیه بر مشاور خود می تواند مطالعه ی آزمون سراسری را به خوبی پشت سر بگذارد.

مشاور کنکوری و برنامه ریزی به صورت آنلاین

شما از خود سوال می کنید که یک مشاور می تواند به خوبی به صورت انلاین برای کنکور برنامه ریزی انجام دهد؟
جواب مشخص است بله تکنولوژی در سال های اخیر نقش بسزایی در ارتباط افراد با یکدیگر داشته و وجود آن انکار شدنی نیست داوطلب کنکوری می تواند با ارتباط گرفتن مشاوران موسسه گیلنا به خوبی آگاه شوند و با اعتماد به نفس کامل خود را برای کنکور ۱۴۰۱ آماده نمایند.

یازدهمی ها بخوانند …

چگونه از سال یازدهم برای کنکور ۱۴۰۱ بخوانیم ؟

در این مقاله در مورد رایج ترین سوال دانش آموزان کنکوری که آیا من می توانم به خوبی خود را برای کنکور آماده کنم یا خیر؟ گفتگو کنیم.
در جواب چنین سوالی می توان گفت که اصلا نگران نباشید هرچه زودتر تصمیم خود را برای آماده شدن در کنکور ۱۴۰۱ قطعی نمایید می توانید با یک برنامه ریزی صحیح و عالی به پذیرش در رشته ی مورد علاقه و دانشگاه مورد علاقه ی خود دست یابید.
توصیه ی ما به دانش آموزان سال یازدهم این است باتوجه به این که در طول سال دروس پایه ی یازدهم را می خواند بهتر است که بعد از امتحانات پایانی یازدهم خود را به جمع بندی برساند و اگر سال دهم را مطالعه نکرده به جمع بندی و تست زنی سال دهم بپردازد.
بعد از اتمام پایه ی دهم و رسیدن به جمع بندی آن می تواند چند روز باقی مانده به آغاز سال تحصیلی جدید دروس سال دوازدهم خود را پیش خوانی نماید.

تفاوت سال دوازدهم و کنکور با سایر سال ها

ممکن است که در سال های پیشین برای کنکور آماده شده باشید یا این که پایه ی درسی ضعیفی داشته باشید در هر صورت سال دوازدهم سال متفاوتی برای دانش آموزان می باشد این تفاوت را از جنبه های گوناگون بررسی می نماییم :

۱- برنامه ریزی و نظم سال دوازدهم برای کنکور ۱۴۰۱

اولین تفاوت و شاید بتوان گفت که اصلی ترین تفاوت آن داشتن نظم در روند برنامه ریزی و مطالعه ی اصولی دروس و روش مطالعه سال دوازدهم می باشد زیرا عمق درس ها ، تنوع سوالات در آزمون سراسری بسیار می باشد .

۲-دقیق و کامل درس خواندن بر خلاف امتحانات تشریحی

یکی دیگر از تفاوت های آزمون سراسری با دیگر آزمون های یک داوطلب این است که اطلاعات کسب شده باید دقیق و قطعی باشد یعنی کنکور سراسری مانند امتحانات تشریحی که دبیر می تواند به پاسخ نیمه کامل دانش آموز نمره ای در نظر بگیرد نیست و در این آزمون نه تنها به اطلاعات ناقص نمره ای تعلق نخواهد گرفت بلکه در ازای هر پاسخ غیر صحیح برای داوطلب نمره ی منفی درج می شود.
در سال دوازدهم دانش آموز باید به جمع بندی کنکور همراه با امتحانات نهایی دقت نماید. امتحانات نهایی اولویت دوم او می باشد و اولویت اول مطالعه برای کنکور سراسری ۱۴۰۱ می باشد و دانش آموزی که به خوبی خود را برای کنکور آماده کرده باشد در امتحانات نیز نتیجه ی خوبی کسب خواهد کرد.

تاثیر منابع استاندارد برای قبولی در کنکور ۱۴۰۱

داوطلبانی که شروع به مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور می کنند الزاما همه کار را انجام نداده اند و آجری باقی مانده تا این ساختمان نیمه کاره تکمیل شود.آری منابع کنکور استاندارد به شما کمک می کنند تا در کوتاه ترین زمان تمام نکات آموزشی و تست زنی را فرا بگیرید.
ما در موسسه انتشارات گیلنا بسته های معلم خصوصی برای تمام رشته های تجربی، ریاضی و انسانی را برای تمام داوطلبان کنکور با هر سطحی اماده کرده ایم.
شما می توانید با سفارش این محصولات از طریق زیر این جزوات و دی وی دی ها را تهیه کنید.شایان ذکر است نشر گیلنا برای تمام خریداران این محصولات پشتیبانی و برنامه ریزی رایگان تحصیلی تا روز کنکور تدارک دیده است

برای دریافت مشاور و برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۱ به کجا مراجعه کنم؟

برای دریافت مشاور و برنامه ریزی برای کنکور۱۴۰۱ از انتشارات گیلنا داوطلبان و دانش آموزان می توانند از طریق شماره های ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ و ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ موسسه ارتباط بگیرند تا مشاوران آگاه را به شما معرفی نمایند که به بهترین نحو برای برنامه ریزی به شما کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.