جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا ( انتشارات گیلنا )

موسسه گیلنا

فهرست مطالب

انتشارات گیلنا ( انتشارات گیلنا ) از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در عرصه کنکور و آموزش شروع کرده است.

موسس و تشکیل دهنده انتشارات گیلنا استاد حسین احمدی می باشد که اولین دارنده مجوز نشر لوح های فشرده می باشد .

هدف ازتشکیل موسسه گیلنا برقراری عدالت آموزشی برای دانش آموزان سراسر کشور می باشد . دانش آموزانی که در دورترین و محروم ترین نقاط کشور می باشند می توانند همانند دانش آموزان در سایر استان های کشور از تدریس بهترین اساتید استفاده کنند .

موسسه انتشارات گیلنا با تدریس تمام دروس اختصاصی و عمومی و ارائه آن ها به دانش آموزان در قالب لوح های فشرده آموزشی اولین و بهترین موسسه در آموزش و تست زنی می باشد .

انتشارات گیلنا ( انتشارات گیلنا ) در طی چند سال اخیر از اساتیدی دعوت به همکاری کرده اند که هر کدام در رشته ی خود بی نظیر بوده اند و توانسته اند با تکنیکی حل کردن مسائل و سوالات کنکور توجه دانش آموزان ، داوطلبین ، خانواده ها و بسیاری از موسسات کنکوری دیگر را به خود جلب کنند .

انتشارات گیلنا

محصولات انتشارات گیلنا

محصولات  موسسه گیلنا تدریس دروس عمومی و اختصاصی می باشند که توسط سازمان سنجش به عنوان منبع کنکور معرفی شده اند و دانش آموزان باید ابتدا در آموزش و سپس در تست زنی آن مباحث به تسلط کافی برسند .

دروسی که توسط موسسه گیلنا تدریس شده اند شامل فیزیک ، ریاضی ، زیست شناسی ، شیمی ، حسابان ، هندسه ، آمار و مدل سازی ، ادبیات ، دین و زندگی ، عربی و زبان انگلیسی می باشند .

که تدریس این دروس در پکیچ های آموزشی ، تست زنی ، همایش ، خلاقیت و جمع بندی به صورت دی وی دی و لوح  های فشرده برای دانش آموزان از سراسر کشور ارسال می شوند .

اساتید موسسه گیلنا

درس ریاضی و فیزیک در موسسه گیلنا توسط مهندس امیر مسعودی و مهندس امیرحسین شاهانی تدریس می شود .

پکیچ آموزش و تست زنی شیمی توسط مهندس عارف ربیعیان برای دانش آموزان آماده شده است .

درس زیست شناسی در موسسه گیلنا توسط دکتر مهدی شیخی ، دکتر عرفان پازوکی ، دکتر محمد ابوالفضل شریفی نیا ، دکتر هژیر امیری تدریس شده است که مشاور با توجه به سطح دانش آموزان یکی از این اساتید را معرفی می کند .

استاد احمدی که موسس انتشارات گیلنا می باشند مدرس دروس عربی ، زبان و ادبیات هستند و برای هر پایه تحصیلی آموزش و روش تست زنی تدریس کرده اند .

زبان انتشارات گیلنا نیز توسط استاد دانش زاده تدریس می شود .

شماره حساب های معتبر انتشارات گیلنا

درانتشارات گیلنا ( انتشارات گیلنا ) گروه های مختلفی مشغول به فعالیت هستند . که تمام گروه ها زیر نظر مستقیم استاد حسین احمدی و مهندس عارف ربیعیان فعالیت دارند .

شماره حساب معتبر موسسه به نام مهندس ابوالفضل شریفی است

شماره حساب : ۸۲۳۱۰۳۳۳۱۲

شماره کارت : ۶۱۰۴۳۳۷۳۳۹۳۳۷۴۱۰

شماره تماس موسسه گیلنا

شماره تماس مستقیم موسسه گیلنا ( انتشارات گیلنا ) ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ می باشد که دانش آموزان برای دریافت منابع و برنامه ریزی می توانند با این شماره تماس بگیرند وبرای تایید مشاور می توانند با شماره ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ ارتباط برقرار کنند . سایت رسمی موسسه گیلنا نیز سایت اوج یادگیری و انتشارات گیلنا می باشد که یک سری از منابع به صورت رایگان در این دو سایت قرار گرفته اند .

2 پاسخ

    1. سلام
      موسسه انتشارات گیلنا همان انتشارات گیلنا و اوج یادگیری است و تفاوتی باهم ندارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.