جستجو در نوشته های انتشارات گیلنا

احتمال امیر مسعودی در انتشارات گیلنا

احتمال امیر مسعودی

فهرست مطالب

احتمال امیر مسعودی در انتشارات گیلنا تنها منبع کامل و جامعی که دانش آموزان می توانند از آن به عنوان منبع کنکور استفاده کنند .

مبحث احتمال یکی از مباحث راحت و پر سوال درس ریاضی در کنکور سراسری می باشد . مبحثی که هر سال حدود ۱۵درصد سوالات ریاضی را به خود اختصاص می دهد .

طبق بودجه بندی کنکور سراسری که در سایت انتشارات گیلنا منتشر شده است از مبحث احتمال در کنکورسراسری ۳سوال برای داوطلبین نظام جدید و ۳ سوال نیز برای داوطلبین نظام قدیم در کنکور مطرح شده است که در کنکور سال های ۹۰ تا ۹۷ حدود ۵ سوال از مبحث آمار و احتمال مطرح شده است .

ریاضی امیر مسعودی

مهندس مسعودی در انتشارات گیلنا مباحث ریاضی برای رشته تجربی و رشته ریاضی به صورت کامل تدریس کرده است .

ریاضی امیر مسعودی در سطح آموزشی و تست زنی بالاترین در کنکور و در آموزش می باشد .

آمار و احتمال در ریاضی

احتمال در سه پایه تحصیلی می باشد که فصل هفتم ریاضی دهم تجربی شامل سه درس می باشد و قبل از فصل هفتم حتما باید مبحث شمارش و ترکیبات خوانده شود که استاد امیر مسعودی شمارش بدون شمردن در ترکیبات را برای دانش آموزان و داوطلبین کنکوری تدریس کرده است .

در ریاضی یازدهم و ریاضی دوازدهم نیز فصل هفتم مبحث احتمال می باشد .  

پیش نیاز احتمال انتشارات گیلنا

مبحث احتمال یک مبحث تقریبا مستقل می باشد و نیاز خاصی به پیش نیاز ندارد اما یادگیری سریعتر و راحت حل کردن تست های احتمال بهتر است مبحث شمارش بدون شمردن را مطالعه کنید .

احتمال انتشارات گیلنا

مبحث احتمال نظام جدید در انتشارات گیلنا توسط امیر مسعودی تدریس شده است .

احتمال دهم امیر مسعودی در سه مبحث آموزش – روش تست زنی و خلاقیت تدریس شده است و برای پیش نیاز احتمال مبحث شمارش بدون شمردن در ترکیبات به صورت آموزش و تست زنی تدریس شده است .

احتمال یازدهم امیر مسعودی در انتشارات گیلنا به صورت تست زنی آموزش داده شده است که در این دی وی دی ها ابتدا تکنیک های آموزشی مطرح شده است و سپس تکنیک های تست زنی سریع احتمال مطرح شده است .

در ریاضی دوازدهم امیر مسعودی احتمال به صورت تست زنی و خلاقیت تدریس شده است .

انتشارات گیلنا برای جمع بندی مبحث احتمال یک پکیج روش تست زنی احتمال جامع برای دو رشته تجربی و ریاضی آماده کرده است که دانش آموزان با دریافت این پکیج می توانند احتمال هر سه پایه را جمع بندی کنند .

دانش آموزان و داوطلبین کنکوری می توانند نمونه تدریس های امیر مسعودی و لیست قیمت ریاضی امیرمسعودی را درسایت انتشارات گیلنا  و اوج یادگیری مراجعه کنید و با شماره تماس ۰۹۱۲۱۹۰۴۶۹۰ جهت تهیه احتمال امیر مسعودی تماس بگیرند .

6 پاسخ

  1. سلام برای آموزش و امتحانات مدرسه احتمال سال به سال تهیه و برای کنکور و جمع بندی احتمال جامع مسعودی

 1. سلام.من کلی کلاس رفتم برای احتمال ک این سوالای چندتا مهره و کیسه رو حل کنم ولی هیچوقت نتونسم یاد بگیرم
  واقعا ممنونم استاد مسعودی ک تونستم یادبگیرم😍😍😍

  1. سلام
   مباحث جامع برای جمع بندی مناسب است و بعد از آموزش جز به جز می توانید مباحث جامع را تهیه کنید .
   آموزش سال به سال ابتدا برای آموزش در مدرسه و جز به جز خواندن مناسب است . برای شروع کنکوری خواندن ابتدا باید از آموزش سال به سال استفاده کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.